سرخط خبرها
خانه > اخبار > اخبار سرقت > دزدان متبحر در فروشگاه اپل
ترخیص کالا از گمرک
دزدان متبحر در فروشگاه اپل
دزدان متبحر در فروشگاه اپل

دزدان متبحر در فروشگاه اپل

دزدان متبحر در فروشگاه اپل در ناتیک ماساچوست، موفق به سرقت چندین مدل از گوشی آیفون به ارزش ۱۳ هزار دلار در عرض تنها ۹۳ ثانیه شدند.

این افراد که متشکل از هفت مرد و زن بودند چهارشنبه عصر ۱۹ آیفون را از این فروشگاه دزدیدند.

این افراد صورت و چهره خود را با کلاه و البسه دیگر پوشانده بودند تا از شناسایی هویت خود توسط دوربین های مداربسته جلوگیری کنند. هنوز مشخص نیست این افراد چگونه توانسته اند تجهیزات امنیتی را از کار بیندازند و چنین خسارتی را به تنها یک فروشگاه اپل وارد کنند.

این افراد بعد از سرقت پیاده از محل گریختند و علیرغم جستجوهای گسترده هنوز شناسایی نشده اند. کیفیت پایین دوربین های نظارتی هم موجب شده تا شناسایی هویت مظنونان دشوارتر از حد معمول شود. اپل دوربین های نظارتی را از برخی فروشگاه های خود در آمریکا حذف کرده و این امر احتمال تکرار چنین حوادثی را افزایش داده است.

با شنیدن این حوادث که در گوشه گوشه این مملکت دارد اتفاق می‌افتد باید چاره‌ای اندیشید تا این احتمالات را کاهش داد و امنیت فروشگاه خود را بالا برد با این تفاسیر نکات ایمنی مغازه و یا فروشگاه را باید طوری طراحی کرد که سارقان نتواند دسترسی پیدا کنند به اموالتان اگر می‌خواهید این را انجام دهید با ما همراه شوید با دزدگیر فروشگاهی ایمن آویژه می‌توانید امنیت را به فروشگاه خود هدیه دهید.

با نصب دزدگیر بر روی لوازم فروشگاه خود و نصب گیت جلوی درب ورودی می‌توانید به راحتی بر روس فروشگاه خود تسلط داشته باشید و با خیال راحت به کسب و کار خود برسید این روش نه تنها صرفه جویی در زمان و افرادی که در فروشگاه خود می‌خواهید استخدام کنید دارد بلکه در کمترین زمان می‌توانید کل فروشگاه خود را زیره نظر داشته باشید فقط با نصب دوربین مداربسته در فروشگاه خود درسته است در اول کار خرج بالایی دارد اما در ع.ض می‌توانید سالیان سال از آن استفاده بهینه ببرید.

با این دزدان متبحر در فروشگاه اپل نمیتونستند به این راحتی به اموال دیگران دسپرد بزنند.

منبع: پارس

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی به قتل دوستش اعتراف کرد سارق مغازه لباس فروشی در خیابان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *