سرخط خبرها
خانه > اخبار > اخبار سرقت > دزدگیر فروشگاهی معتبر
ترخیص کالا از گمرک
دزدگیر فروشگاهی معتبر
دزدگیر فروشگاهی معتبر

دزدگیر فروشگاهی معتبر

برای امنیت فروشگاه‌های خود می‌توانید از دزدگیر فروشگاهی معتبر استفاده کنید و حتی با در نظر گرفتن بهترین و معتبرترین دزدگیرها برای منزل و یا محیط کار خود از دزدگیرهای هوشمند استفاده کنید.

ما میتوانیم شما به سوی یک دزدگیر فروشگاهی معتبر سوق دهی. ما ایمن آویژه را به شما معرفی می‌کنیم.

سرقت مسلحانه از یک طلافروشی در گالیکش

گنبدکاووس- ایرنا – چهار سارق مسلح اقدام به سرقت از یک طلافروشی در شهر گالیکش در شرق استان گلستان در ساعت ۲۱ سه شنبه شب کردند. به گزارش خبرنگار ایرنا، سیدعبدالحمید کریمی دادستان عمومی شهرستان گالیکش با تایید این سرقت مسلحانه گفت : به دنبال وقوع این سرقت ، نیروهای انتظامی وارد عمل شده و به دنبال دستگیری عوامل سرقت هستند. 

شهادت شاهدان

شاهدان عینی سرقت می گویند : حدود ساعت ۲۱ سه شنبه شب چهار سارق مسلح ، مغازه طلا فروشی واقع در جنب مسجد جامع شهر گالیکش مورد دستبرد قرار دادند. به گفته این شاهدان، یکی از سارقان پشت فرمان اتومبیل نشسته و یک نفر دیگر از آنان اقدام به بستن مسیر جاده گنبد به سمت مشهد که از داخل شهر می گذرد، کرده است. دو نفر از سارقان نیز وارد مغازه طلافروشی شده و یکی از آنان، افراد حاضر در مغازه را که سه نفر بوده اند با اسلحه تهدید وسارق دیگر با شکستن شیشه ویترین اقدام به سرقت طلاهای موجود در مغازه کرده است

نحوه سرقت

. به گفته شاهدان عینی ، سارق مسلحی که اقدام به بستن خیابان کرده بود، مرتب اقدام به تیراندازی هوایی کرده و باعث رعب و وحشت مردم شده است. شاهدان عینی مشخصات خودرو سارقان را رانای سفید رنگ با پلاک ایران ۱۲(مشهد) اعلام کردند و گفتند ، تمامی سارقان با زدن نقاب، صورت خود را پوشانده بودند. هنوز از مقدار طلای سرقت شده اطلاع دقیقی به دست نیامده ولی گفته های مردمی حکایت از سرقت بین ۱۰ تا ۲۰ کیلوگرم طلا از این مغازه دارد. اگر تدابیر را از قبل انجام می‌دادند و از دزدگیر فروشگاهی معتبر استفاده می‌کردند شاید این اتفاق‌ها پیش نمی‌آمد. شهر گالیکش مرکز شهرستان گالیکش در شرق استان گلستان و در مسیر جاده بین المللی مشهد – تهران واقع و فاصله آن از گرگان مرکز استان گلستان حدود ۱۲۰ کیلومتر است.

منبع: ایرانا

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی به قتل دوستش اعتراف کرد سارق مغازه لباس فروشی در خیابان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *