سرخط خبرها
خانه > اخبار > اخبار سرقت > دزدی از فروشگاه با اسلحه
ترخیص کالا از گمرک
دزدی از فروشگاه
دزدی از فروشگاه

دزدی از فروشگاه با اسلحه

مطابق اصولی یک فروشگاه خوب این است که امنیت بالایی داشته باشد که هم برای خود صاحب فروشگاه و هم برای مشتریان آن مفید است چون با تحقیقات انجام شده دزدی از فروشگاه زیاد شده است و این به این معنی است امنیت فروشگاه خود را با ابزارهای مربوط به امنیت بالا استفاده کنید مثل دزدگیر فروشگاهی و دوربین‌های مداربسته و آژیر برای هشدار به پلیس نصب گردد. با این استفاده از این کارها می‌توانیم با خیال راحت از کار کردن لذت ببرید. برای انتخاب این که چه دزدگیر بهتر را باید از برندهایی استفاده کنید که هم کیفیت خوب ارائه دهند و هم قمیت مناسب عرضه کنند در تحقیقات نشان داده شده است که هر برندی که با اسم در کردند کاری از پیش نمی‌برد بکه باید مشتریان از ارائه سرویس دهی و کیفیت آن هم رازی باشند با این تفاسیل می‌توانیم شما را به سمتی سوق دهیم که از همه لحاظ از دزدگیر فروشگاهی رازی باشید. 

با ایمن آویژه می‌توانید از پیشتبانی مناسب و خدمات ارائه دهنده آن به خوبی از فروشگاه خود محافظت کنید. در تحقیقات به عمل آمده ایمن آویژه بهترین گزینه برای نصب دزدگیر فروشگاه شما است.

جوانی که با اسلحه یک بسته چیپس از فروشگاه دزدید

یک سارق مسلح هنگام فرار از فروشگاهی که قصد سرقت آن را داشت زمین خورد و فقط توانست یک بسته چیپس بدزدد.

به گزارش گروه ترجمه حوادث Accidents یک سارق مسلح که به قصد دزدی theft به یکی از فروشگاه های نیوزلند حمله کرده بود که حین دزدی از فروشگاه نقابش پایین می آید و جلوی دیدش را می گیرد. این دزد The Thief بد شانس که حالا ترسیده بود سعی می کند تا می تواند جنس از مغازه خارج کند اما هنگام خروج زمین می خورد و با یک بسته چیپس از فروشگاه خارج می شود.

منبع: بازدید

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی به قتل دوستش اعتراف کرد سارق مغازه لباس فروشی در خیابان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *