سرخط خبرها
خانه > اخبار > اخبار سرقت > دزدی از فروشگاه
ترخیص کالا از گمرک
دزدی
دزدی

دزدی از فروشگاه

دزدی از فروشگاه

سرقت فروشگاه در اولویت سرقت هایی است که روزانه رخ می دهد. البته که درامد دزدی از فروشگاه برای سارقان بسیار خوب است و اگر جلوی آن ها گرفته نشود همچنان به دزدی و سرقت خود ادامه خواهند داد و خسارات جبران ناپذیری را برای صاحب مغازه یا جتی کارکنان آن جا به بار خواهند اورد. چراکه ممکن است با از دست رفتن سرمایه یک کارافرین وی مجبور شود کل کار و مغازه را تعطیل کند و کارمندان و کارگران نیز کار خود را از دست بدهند که این مورد معدود پیش می اید. بنابراین راه ها و نکات ایمنی را باید رعایت کنید تا گرفتار سرقت فروشگاه نشوید. در ذیل چند نکته ایمنی را برای شما بازگو خواهیم کرد.

اولین قدم برای پیشگیری از دزدی از فروشگاه نصب دزدگیرهای فروشگاهی و گیت حفاظتی است. این نوع از دزدگیرها با مراقبت و کنترل افراد و یا ترددهای مشکوک باعث می شود سیستم آن حساس شود و با اژیرکشیدن صاحب مغازه را از سرقتی که در حال رخ دادن است، باخبر کند. دومین قدم بیمه کردن مغازه است. بیمه هایی نظیر بیمه اتش سوزی، بیمه سرقت فروشگاه، بیمه کارکنان و …. سومین کار انتخاب مناسب و گزینش شده کارکنان است، زیرا بسیاری از سرقت های مغازه توسط افراد کارگر و کارمند همان مغازه یا موسسه صورت می پذیرد. با رعایت همه این موارد تا حد بسیار خوبی می توانید از سرقت جلوگیری کنید.  حال اگر اطلاعات کافی دررابطه با خرید دزدگیر فروشگاهی ندارید، موردی نیست و بسیار راحت این مسئله حل شدنی است. کافیست با یک تماس با ایمن اویژه تمام بروشورها و اطلاعات لازم را از کارشناسان دریافت کنید.

در تمامی این کاتالوگ ها علاوه بر اموزش نحوه نصب دزدگیر فروشگاهی، شاهد اموزش نکات ایمنی وطریقه استفاده و نگهداری آن ها نیز خواهید بود.

تمام جزئیات به صورت دقیق ذکر شده است. اما اگر باز مشکلی داشتید تیم پشتیبانی همواره اماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد.

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی به قتل دوستش اعتراف کرد سارق مغازه لباس فروشی در خیابان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *