سرخط خبرها
خانه > اخبار > اخبار سرقت > دستگیری دو سارق مسلح
ترخیص کالا از گمرک
دستگیری دو سارق مسلح
دستگیری دو سارق مسلح

دستگیری دو سارق مسلح

دستگیری دو سارق مسلح طلا فروشی‌ های اصفهان که با لباس زنانه سرقت می‌کردند

فرمانده انتظامی استان اصفهان از دستگیری دو سارق مسلح که با پوشش زنانه اقدام به سرقت از طلافروشی‌ها می‌کردند خبر داد. 

سردار عبدالرضا آقاخانی گفت: با تلاش کارآگاهان مجرب پلیس آگاهی استان و به دنبال برخورد با باندها و شبکه های سرقت های مسلحانه دو متهمی که در خرداد و اسفند ماه سال ۹۵ اقدام به سرقت مسلحانه از دو مغازه طلافروشی در منطقه برخوار و مارچین اصفهان کرده بودند شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر شدند. 

 وی با بیان اینکه یکی از این سارقان با پوشش زنانه اقدام به سرقت می کرد اظهار کرد: متهمان در مجموع ۹ کیلو طلا را به سرقت برده بودند. 

 سردار آقاخانی تصریح کرد: متهمان در مجموع با فروش طلاهای سرقتی ۱۰ میلیارد ریال وجه نقد کسب و از فروش اموال مسروقه ، املاک، خودرو و … خریداری کرده بودند. 

 وی به انجام اعمال خشونت آمیز توسط این سارقان هنگام سرقت از مغازه های طلافروشی اشاره کرد و گفت: این افراد در زمان سرقت وقتی با مقاومت از سوی صاحبان طلافروشی مواجه می شدند اقدام به ضرب و شتم آنان می کردند. 

 این مقام انتظامی تصریح کرد: از سارقان سه دستگاه خودرو، سه قبضه سلاح جنگی همراه با تعدادی فشنگ، لباس های زنانه و … کشف شد. 

 فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه احتمال سرقت های دیگر در پرونده متهمان وجود دارد بیان داشت: در این زمینه تحقیقات تا روشن شدن ابعاد دیگری از جرایم آنان ادامه دارد. 

 سردار آقاخانی خاطرنشان کرد: با توانایی بالای کارآگاهان پلیس آگاهی اصفهان در اواخر سال ۹۵ و آغاز سال ۹۶ توانسته ایم ۹۰ درصد سرقت های صورت گرفته در سال گذشته را کشف و متهمان آنان را دستگیر و تحویل قانون دهیم.

با این تدبیر که هر کس می‌تواند به هر شکل و قیافه به محل کار شما نفوذ کند باید تدبیری بی اندیشید تا بتوانید از این حوادث جلوگیری کنید مثل نصب دزدگیر، دوربین مداربسته و…

منبع: شهر خبر

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

سارق مغازه

سارق مغازه

سارق مغازه با نصب دزدگیر در فروشگاه یا مغازه خود می‌توانید امنیت محل کار خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *