سرخط خبرها
خانه > اخبار > اخبار سرقت > سارقان حرفه ای مغازه
ترخیص کالا از گمرک
سارقان حرفه ای مغازه
سارقان حرفه ای مغازه

سارقان حرفه ای مغازه

با تلاش فراوان نیروهای انتظامی تنواستند باندهای سارقان حرفه ای مغازه را منهدم کنند اما باید چاره‌ای باید اندیشید. برای اینکه از فروشگاه و یا مغازه خود محافظت کنیم و امنیت آن را افزایش بدهیم باید راهایی که می‌توانیم استفاده کنیم تا محیط کارمان امن باشد را استفاده کنیم مثل نصب دزدگیر فروشگاهی و دوربین مداربسته و هم می‌توانیم آریژ مستقیم به پایگاه نیروی انتظامی وصل کنیم. استفاده از دزدگیر فروشگاهی یه ابزار امنیتی است که باید حتما در مغازه و فروشگاه خود نصب گردد. 

با این وجود محصولات مختلف باید با انجام تحقیقات نشان داده شده در مورد برند خوب و با کیفیت عالی را انتخاب کنیم که با خیال راحت فروشگاه یا مغازه خود را به آن بسپاریم. 

می‌توانیم بهترین برند را به شما معرفی کنیم با Guardway خیال خود را راحت کنید. 

انهدام باند سارقان حرفه ای مغازه با ۳۶ فقره سرقت

فرمانده انتظامی بهبهان از شناسایی و انهدام باند سارقان حرفه ای مغازه و کشف ۳۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد. به گزارش ایلنا، سرهنگ "سید نورالدین موسویان" با بیان این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت مغازه در سطح شهرستان بهبهان، شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی قرار گرفت. این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس با انجام اقدامات تخصصی و بررسی سرنخ های به جا مانده باند پنج نفره سارقان حرفه ای مغازه را شناسایی و پس از هماهنگی با مقامات قضائی طی چند عملیات غافلگیرانه آنها را در مخفیگاهشان دستگیر کردند. سرهنگ موسویان تصریح کرد: متهمان در تحقیقات پلیس به ۳۶ فقره سرقت مغازه در سطح شهرستان بهبهان اعتراف کردند. سرهنگ موسویان در خاتمه با بیان اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده راهی مرجع قضائی شدند، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک و غیرقانونی توسط افراد فرصت طلب و قانون گریز، مراتب را در اسرع وقت از طریق تلفن فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام تا نسبت به دستگیری مجرمان و متخلفان اقدام شود.

منبع: ایلنا

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی به قتل دوستش اعتراف کرد سارق مغازه لباس فروشی در خیابان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *