سرخط خبرها
خانه > اخبار > اخبار سرقت > سارقان نقاب پوش
ترخیص کالا از گمرک
سارقان نقاب پوش
سارقان نقاب پوش

سارقان نقاب پوش

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان، سردار کامرانی صالح گفت: در پی دریافت یک فقره پرونده سرقت سارقان نقاب پوش به عنف از مغازه در مهرشهر کرج بلافاصله اکیپی از ماموران پلیس آگاهی جهت بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی اظهارکرد: در تحقیقات اولیه از شاکی مشخص شد که چهار نفر سارقان نقاب پوش با یک خودروی پراید سفید رنگ با پلاک مخدوش، با استفاده از نقاب و سلاح سرد به مغازه هجوم آورده و با تهدید و تخریب محتویات داخل مغازه و سرقت آن‌ها اقدام به فرار کردند.

تحقیقات

این مقام ارشد انتظامی استان گفت: تحقیقات ادامه داشت تا اینکه پرونده دیگری مبنی بر سرقت به عنف خودرو پراید با همین شیوه و مشخصات از سوی سارقان نقاب پوش به پلیس آگاهی ارسال شد.

کامرانی صالح در تشریح جزئیات خبر خاطرنشان کرد: سارقان نقاب پوش در پوشش مسافر از ۴۵ متری گلشهر به مقصد مهرشهر سوار بر یک دستگاه خودرو پراید شده و پس از طی مسیری، سرنشینان خودرو با تهدید سلاح سرد راننده را از خودرو پیاده و اقدام به سرقت خودرو کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز افزود: در بررسی شیوه و شگرد سرقت‌ها محرز شد که هر دو سرقت توسط یک گروه انجام گرفته است و از طرفی هر دو مالباخته به یکی از اعضای باند سرقت که مشخصات ظاهری یکسانی داشت اشاره می‌کردند.

کامرانی صالح بیان داشت: با توجه به اظهارات شکات و مراجعه به بانک اطلاعاتی سارقان نقاب پوش ، سردسته باند سارقان به عنف که یک هفته قبل از وقوع سرقت خودرو به اتهام زورگیری و سرقت گوشی تلفن همراه دستگیر، اما با قرار وثیقه قانونی آزاد شده بود شناسایی شد.

شناسایی

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تلاش شبانه روزی ماموران پلیس آگاهی متهم مورد نظر دستگیر و در مواجهه حضوری با شکات به جرم خود مبنی بر پنج فقره سرقت به عنف خودرو و هفت فقره سرقت به عنف از مغازه در مجموع ۱۲ فقره سرقت با همدستی سه نفر دیگر اعتراف کرد.

سردار کامرانی صالح با بیان اینکه سایر همدستان متهم در دو عملیات جداگانه دستگیر شدند گفت: سارقان پس از سرقت به عنف خودرو با خودرو‌های سرقتی اقدام به سرقت از مغازه‌ها می‌کردند.

به گفته وی، متهمان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده و انتقال به دادسرا با قرار وثیقه قانونی روانه زندان شدند.

منبع : روزامه

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی به قتل دوستش اعتراف کرد سارق مغازه لباس فروشی در خیابان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *