سرخط خبرها
ترخیص کالا از گمرک
سارق طلا
سارق طلا

سارق طلا

دزدگیر فروشگاهی دستگاهی است که در صورتی که از حریم آن تجاوز شود وکسی عبور کند، یا قفلی بریده شود صدا و الارم می دهد و می گوید که یک کار غیر معمول در حال انجام است. از لحاظ ظاهر مدل های مختلفی از دزگیر فروشگاهی در بازار وجود دارد ک با سارق طلا برخورد می کند.اما باطن و ساختار تمام آن ها به یک شکل مشترک می باشد. در همه دزدگیر ها یک خط وجود دارد که مرز باز و بسته شدن حسگر آن ها می باشد. دزدگیرهای فروشگاهی دارای کلید یا سوئیچ به صورتی هستند که از نزدیک یا از دور امکان کنترل ان ها وجود دارد. برای این کار کلیدی مخصوص تعبیه شده است. یک مدار به اسم شارژ باتری وجود دارد. در واقع این یک مدار است که وظیفه دارد در مواقع ضروری برق دستگاه را قطع کند.

فرمانده انتظامی شهرستان دهلران گفت: ماموران کلانتری مرکزی این شهرستان سارق طلا و مالخر طلاهای ۸۰۰ میلیون ریالی را در این شهرستان دستگیر کردند.

شکایت شهروند از سرقت

به گزارش خبرنگار مهر، سعدی عالی پور امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی شکایت یکی از شهروندان مبنی بر سرقت مقادیری طلا و جواهرات از منزلش، بررسی موضوع و دستگیری سارق طلا یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران کلانتری مرکزی این شهرستان قرار گرفت. وی ادامه داد: ماموران اداره مبارزه با سرقت کلانتری مرکزی شهرستان دهلران با اشراف اطلاعاتی و اقدامات تخصصی ، سارق را  شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات ضربتی وی را دستگیر کردند. وی بیان داشت: با اعتراف سارق ، مالخر طلاهای مسروقه شناسایی و او نیز دستگیر شد.

عاقبت متهمان

وی یاد اور شد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شده و از آن طریق روانه زندان شدند. سرهنگ عالی پور در پایان به خانواده ها توصیه کرد، با انجام اقدامات پیشگیرانه فرصت ارتکاب جرم را از سارقان سلب کنند.

 


منبع: مهرنیوز

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی به قتل دوستش اعتراف کرد سارق مغازه لباس فروشی در خیابان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *