سرخط خبرها
خانه > اخبار > اخبار سرقت > سارق فروشگاه-دزدگیر فروشگاهی
ترخیص کالا از گمرک
سارق فروشگاه دزدگیر فروشگاهی
سارق فروشگاه دزدگیر فروشگاهی

سارق فروشگاه-دزدگیر فروشگاهی

سارق انی که به فروشگاه ها وسوپر مارکتی های همدان دستبرد می زدند، دستگیر شدند.

اعتراف به سرقت از ۲۲ فروشگاه در همدان

به گزارش ایران خبر،سرهنگ پژمان قویمی فرمانده انتظامی شهرستان همدان اظهار کرد: چندی پیش به علت افزایش سرقت اقلام موجود در سوپرمارکت ها، مالکان آنها نسبت به این موضوع طرح شکایت کردند.

وی اضافه کرد: ماموران کلانتری ۱۲ با رصد دوربین های موجود متوجه سرقت اقلام توسط ۲ جوان شده و چهره یکی از سارقان را شناسایی کردند و پس از تطبیق چهره وی با تصاویر سامانه پلیس متوجه شدند این سارق سابقه دار است.

سرهنگ قویمی بیان کرد: ماموران در یک عملیات سارق  را دستگیر کرده و متهم که خود را بی گناه می دانست پس از دیدن مستندات لب به اعتراف گشود و همدستش را نیز معرفی کرد.
وی در زمینه شگرد سرقت این افراد توضیح داد: یکی از سارقان با موتورسیکلت روشن در بیرون از مغازه منتظر همدستش می ماند و دیگر سارق لوازم داخل مغازه را سرقت می کرد.
سرهنگ قویمی اضافه کرد: سارق  با استفاده از غفلت مغازه دار، دخل و کشو مغازه یا دیگر اقلام از جمله گونی برنج را به سرقت برده و با استفاده از موتورسیکلت از محل متواری می شدند.
وی بیان کرد: سارقان در بازجویی ها به ۲۲ فقره سرقت از فروشگاه ها و سوپرمارکت ها اعتراف کردند که با حکم مقام قضایی و با قرار مناسب راهی زندان شدند.
نرخ سرقت در استان همدان سال ۹۵ نسبت به سال ماقبل ۳۰ درصد کاهش داشته است.

با در نظر گرفتن سرق های بی شمار باید برای حفظ امنیت فروشگاه خود چاره ای بی اندیشیم تا بتوانیم امنیت فروشگاه خود را بالا ببریم برای این کار ما ایمن آویژه را به شما معرفی می کنیم شما می تواید با خریده دزدگیرهای فروشگاهی از امنیت بالای فروشگاه خود اطمینان داشته باشید

منبع: ایران خبر

 

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی به قتل دوستش اعتراف کرد سارق مغازه لباس فروشی در خیابان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *