سرخط خبرها
خانه > اخبار > اخبار سرقت > سارق مغازه
ترخیص کالا از گمرک
سارق مغازه
سارق مغازه

سارق مغازه

سارق مغازه

با نصب دزدگیر در فروشگاه یا مغازه خود می‌توانید امنیت محل کار خود را بالا برده و با این کار خیلی از هزینه‌های جانبی که باعث می‌شود خرج کرد در آن فروشگاه افزایش یابد کاهش می‌دهد. پس می‌توانیم با نصب دزدگیر فروشگاهی و یا گیت فروشگاهی در محل کار خود امنیت محل کار خود را و آرامش به خود هدیه دهید.

دستگیری سارقی  که در لباس رفتگر اقدام به سرقت از مغازه های گرگان می کرد

رئیس پلیس آگاهی استان گلستان از دستگیری سارقی که با پوشش رفتگر به ۲۱ مغازه در گرگان دستبرد زده بود، خبر داد.

اظهار کرد: در پی سرقت های مکرر از مغازه های شهر گرگان و شکایت شهروندان و ابراز نگرانی کسبه از وقوع سرقت ها، تلاش جهت شناسایی و دستگیری سارق ان در دستور کار تیمی ویژه از ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات اولیه ماموران و بررسی مکان ها و زمان وقوع سرقت ها، با توجه به تشابه شیوه های سرقت، این احتمال را که تمامی سرقت ها توسط یک سارق و یا اعضای یک باند صورت گرفته باشد را تشدید می کرد.

مروتی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات، ماموران موفق شدند با ایجاد بیشتر گشت های نامحسوس و کنترل سارقان سابقه دار، متهم را که از مجرمان سابقه دار و دارای پرونده های متعدد سرقت بود، شناسایی و پس از چند روز کنترل نامحسوس طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کنند.

وی با بیان اینکه تعدادی از اموال سرقتی در بازرسی از منزل این سارق مغازه با سابقه دار کشف شد، تصریح کرد: متهم تحت پوشش مامور رفتگر شهرداری در نیمه های شب اقدام به سرقت می کرد که طی تحقیقات تخصصی انجام شده وی تا کنون به ۲۱ فقره سرقت اعتراف کرد و یکی از مالخرها نیز شناسایی و دستگیر شد.

رئیس پلیس آگاهی گلستان با اشاره به شناسایی و دستگیری یکی از مالخرها گفت: تحقیقات پیرامون دیگر سرقت های احتمالی توسط این سارق همچنان ادامه دارد.

منبع: گلستان

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی به قتل دوستش اعتراف کرد سارق مغازه لباس فروشی در خیابان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *