سرخط خبرها
خانه > اخبار > اخبار سرقت > سرقت از فروشگاه
ترخیص کالا از گمرک
سرقت از فروشگاه
سرقت از فروشگاه

سرقت از فروشگاه

سرقت از فروشگاه لباس زنانه در روز روشن در پارس آباد مغان!

سه سارق جوان حوالی ظهر روز دوشنبه به یک فروشگاه لباس زنانه در خیابان شهید توحیدی محله فرودگاه پارس آباد دستبرد زدند.

تصاویر ضبط شده توسط دوربین های مداربسته فروشگاه نشان می دهد که ابتدا یکی از اعضای این باند در پوشش خریدار پس از ورود به فروشگاه، با شیوه و شگردی خاص فروشنده را سرگرم کرده و یکی از همدستان وی که در بیرون مغازه در داخل خودرو پراید منتظر فراهم شدن فرصت بود با استفاده از فرصت به جود آمده و غفلت فروشنده اقدام به سرقت لباس های خارج سرقت از فروشگاه کرده و به سرعت از محل متواری شدند.

ماموران تجسس کلانتری منطقه بلافاصله پس از اطلاع از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ با حضور در محل سرقت، اقدام به تحقیقات مقدماتی و تنظیم صورتجلسه کرده و شناسایی و دستگیری سارقان را در دستور کار قرار خود دادند. عاملان این سرقت هنوز متواری هستند. اقدامات لازم برای دستگیری سارقان انجام می‌گردد.

منبع: شبکه اطلاع رسانی راه دانا

دزدی و تجاوز به خانم مانکن در فروشگاه لباس

سارق پس از وارد شدن به فروشگاه دست به اقدامات بی شرمانه می زند. دوربینهای مخفی سرقت از فروشگاه نشان می دهند که فرد در حالی که تی شرتی به دور گردن انداخته در حال بوسیدن یکی از مانکن های فروشگاه است.خبر این لحظه ورود سارق به فروشگاهی در شهر جاراگوا برزیل است.پس از اینکه وارد فروشگاه می شود. وی سپس در حالی که خود را برهنه می نماید با مجسمه  روابط بی شرمانه برقرار می نماید.

سپس چند لباس را به سرقت می برد اما توسط کارکنان فروشگاه هنگام خروج دستگیر می گردد.به گزارش پلیس فرد سارق لباسها را جهت تامین مواد مخدر خود به سرقت برده است.مسول فروشگاه ریکاردو کاروالو چنین وقایعی را عجیب و غریب توصیف می نماید.

منبع: باشگاه خبرگزاران جوان

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

سارق مغازه

سارق مغازه

سارق مغازه با نصب دزدگیر در فروشگاه یا مغازه خود می‌توانید امنیت محل کار خود …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *