سرخط خبرها
خانه > اخبار > اخبار سرقت > سرقت از مغازه
ترخیص کالا از گمرک
سرقت از مغازه
سرقت از مغازه

سرقت از مغازه

با در نظر گرفتن سرقت‌های متعددی که در اطراف اتفاق می‌افتد سرقت از مغازه، فروشگاه‌ها و… باید برای امنیت فروشگاه خود چاره‌ای بی‌اندشیم. می‌توانیم اینگونه شما را راهنمایی کنیم و آن این است که یک دزدگیر فروشگاهی معتبر و با کیفیت عالی و با قیمت مناسب انتخاب کنید.

ایمن آویژه این اطمینان را به شما خواهد داد که یک دزدگیر فروشگاهی خوب و با کیفیت را به شما عرضه می‌کند.

اعضای باند ۱۱ نفره سرقت از مغازه های شهرهای شمالی کشور و حومه تهران در کرج دستگیر شدند.سرقت سردار بخشعلی کامرانی صالح گفت: در پی ارجاع یک فقره پرونده به پلیس آگاهی فردیس مبنی بر سرقت از مغازه ها به شیوه تخریب قفل شیشه میرال بلافاصله بررسی موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان فردیس قرار گرفت. وی افزود:در مراحل اولیه تحقیقات با احضار شاکی پرونده به پلیس آگاهی مشخص شد که در زمان ظهر و هنگامی که برای استراحت در منزل مغازه را تعطیل کرده بود هنگام مراجعه به محل کارش متوجه می شود که سارق یا سارقان با شکستن قفل درب شیشه مغازه و تخریب گاوصندوق، تمام وجوه نقد، چک و کارت شارژ وی را به سرقت برده اند.

سردار کامرانی صالح گفت:

برای بررسی بیشتر و انجام تحقیقات میدانی تیمی از مأموران مجرب پلیس آگاهی به محل سرقت اعزام و با بررسی آثار و ادله جرم، انجام اقدامات اطلاعاتی و مراجعه به بانک اطلاعاتی سارقان سرنخ هایی از سرقت از مغازه به دست آوردند.در این تحقیقات مشخص شد که سارقان چهار نفر هستند که با دو دستگاه موتور سیکلت یا دو دستگاه خودرو سمند و پژو که به احتمال زیاد سرقتی می باشند در ساعات خلوت روز اقدام به سرقت از مغازه ها می کنند.

وی افزود:

تیمی از کارشناسان پلیس آگاهی شهرستان فردیس با همکاری یکی از شاهدان موفق به ترسیم چهره فرضی یکی از سارقان شده و با تطابق تصویر با آلبوم سارقان سابقه دار هویت یکی از اعضای باند سرقت به نام «م – ط» را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز تصریح کرد:

پس از چندین روز کار شبانه روزی مخفیگاه متهم در یکی از مناطق فردیس شناسایی و در بازرسی از آنجا مقادیری اموال سرقتی شامل دستگاه فرز، لوازم جانبی سم پاشی، دریل و غیره کشف شد.

وی گفت: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی ضمن ارتکاب به ۱۰ فقره سرقت از مغازه ها با همدستی هفت نفر دیگر در خصوص شیوه و شگرد سرقت ها گفت:با استفاده از چهار دستگاه موتورسیکلت و خودرو که پلاک آن مخدوش شده بود در ساعات خلوت روز با شناسایی مغازه های فاقد کرکره و تجهیزات ایمنی قفل درب را تخریب و اقدام به سرقت اموال با ارزش و وجه نقد کرده و آنها را به چهار مالخر می فروختند. سردار کامرانی صالح افزود: با راهنمایی های متهم دستگیر شده و اقدامات اطلاعاتی ماموران ۵ نفر دیگر از اعضای این باند به همراه تمامی مالخران دستگیر شدند اما دستگیری سرکرده باند به همراه یک نفر دیگر از اعضاء به جهت نداشتن آدرس مشخص وارد مراحل پیچیده ای شد. رییس پلیس استان البرز گفت: در ادامه روند پیگیری ها، پرونده متهمان مذکور به پلیس آگاهی استان البرز منتقل و پس از چندین شبانه روز کار اطلاعاتی گسترده و تحت نظر قرار دادن پاتوق احتمالی نامبردگان، متهمان در شهرستان کرج شناسایی و پس از انتقال به پلیس اگاهی به ۵۵ فقره سرقت از مغازه ها به شیوه شکستن قفل شیشه میرال در شهرستان های فردیس، کرج و دیگر استان های همجوار از جمله مازندران، آذربایجان، استان تهران و پایتخت اعتراف کردند. متهمان دستگیر شده که به ۶۵ فقره سرقت از مغازه ها اعتراف کردند همراه با پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

منبع: نمناک

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی به قتل دوستش اعتراف کرد سارق مغازه لباس فروشی در خیابان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *