سرخط خبرها
خانه > اخبار > اخبار سرقت > سرقت خودرو لوکس
ترخیص کالا از گمرک
سرقت خودرو لوکس
سرقت خودرو لوکس

سرقت خودرو لوکس

 پس از سرقت خودرو لوکس از میدان آزادی شاهرود، مراتب در دستور رسیدگی پلیس قرار گرفت.و از دستگیری سارق خودروهای  لوکس برای سرگرمی دزدی می‌کرد، خبر داد.

یک دزدگیرفروشگاهی متشکل از چندین بخش است که هرکدام از انها یک وظیفه به خصوص دارند. تمام این قسمت ها در کنار همدیگر تبدیل به یک وسیله محافظتی می‌شوند. چنانچه یکی از این قسمت ها از کار بیفتد، کل مجموعه کارایی خود را از دست خواهد داد و در نتیجه خسارت های هنگفتی به صاحب کار وارد می شود.

همچنین می توان این برداشت را کرد که قبل از نصب دزدگیر فروشگاهی ممکن است با سرقت مواجه نشوید اما احتیاط شرط عقل است وحکم می کند که قبل از بروز هیچگونه اتفاقی اقدامات لازم امنیتی را انجام داد.
وی افزود: در این فقره، راننده لحظاتی خودرو را در کنار خیابان به‌صورت روشن برای خرید از یک سوپرمارکت رها کرده بود که سارق بلافاصله اقدام به سرقت سرقت خودرو لوکس می‌کند.

راز سرقت

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود ادامه داد: پس از سرقت، سارق با استفاده از کارت‌های بانکی مال‌باخته که متأسفانه رمز آن نیز موجود بوده، اقدام به خرید گوشی تلفن همراه و لوازم دیگر کرده و در زمان خرید نیز برای مخفی نگه داشتن چهره خود از ماسک استفاده کرده است.
اشرفی به کشف خودروی مسروقه به‌صورت بدون صاحب در یکی از خیابان‌های شاهرود توسط کارآگاهان پلیس آگاهی اشاره کرد و گفت: روز پس از کشف سرقت خودرو لوکس، یک مورد سرقت مشابه خودروی لوکس خارجی دیگر به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد و با توجه به نحوه سرقت و سرنخ‌های به دست آمده، مشخص شد سارق هر دو خودرو یک نفر است.

اقدامات امنیتی

وی به اقدامات فنی و علمی پلیس در این ارتباط اشاره داشت و افزود: پس از ۴۸ ساعت کار مداوم و مستمر و به‌کارگیری توان علمی، کارآگاهان پلیس آگاهی مکان احتمالی سارق جوان را شناسایی و ضمن اخذ نیابت قضایی به محل عزیمت کرده و سارق را در حالی که خودروی سرقتی را فک پلاک و در پارکینگ مخفی‌گاه خود نگهداری کرده بود، دستگیر کردند.

دستگیری

فرمانده انتظامی شهرستان شاهرود به بازجویی‌های انجام‌شده از سارق ۲۵ ساله اشاره کرد و گفت: این جوان ازلحاظ وضع مالی در وضع بسیار خوبی قرار دارد و انگیزه خود را از این اقدام، سرگرمی و مصرف قرص‌های روان‌گردان اعلام کرده است.
اشرفی بی‌دقتی مالکان وسایل نقلیه سرقتی را عاملی مهم در انجام این سرقت‌ها اعلام کرد و از همه شهروندان خواست به هیچ عنوان خودروهای خود را حتی برای یک لحظه روشن و بدون سرنشین ترک نکنند.

منبع : جام

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی به قتل دوستش اعتراف کرد سارق مغازه لباس فروشی در خیابان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *