سرخط خبرها
خانه > اخبار > اخبار سرقت > سرقت در مکانیکی
ترخیص کالا از گمرک
سرقت در مکانیکی
سرقت در مکانیکی

سرقت در مکانیکی

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان ، سرهنگ محمد قربان منصوری، رییس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس گفت: در پی دریافت خبر سرقت در مکانیکی، مبنی بر وجود اموال مسروقه در مغازه کرکره سازی، سریعاً تیمی از عوامل کلانتری به محل اعزام و در بررسی اولیه، صحت خبر تأیید و مالک مغازه شناسایی شد.

شناسایی

منصوری عنوان داشت: طی هماهنگی با مقام قضایی، دستگیری مالک مغازه و ضبط اموال مسروقه را در دستور قرار دادیم و تیمی از مامورین انتظامی به مغازه کرکره سازی اعزام و متهم را دستگیر و تعدادی اموال مسروقه که مربوط به اقلام و تجهیزات مکانیکی و قطعات خودرو بود، کشف و ضبط شد.

به گفته وی متهم جرم انتسابی را قبول نکرد و اظهار نمود که اموال داخل مغازه کرکره سازی، متعلق به یکی از دوستانش که شاگرد مکانیکی است؛ می‌باشد و از سرقت در مکانیکی خبر ندارد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تیمی جهت شناسایی و دستگیری شاگرد مغازه، اعزام و مظنون در داخل مغازه مکانیکی که در حوزه کلانتری ۱۲۶ تهرانپارس بود؛ دستگیر و به کلانتری انتقال داده شد.

رئیس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس بیان داشت: متهم در بازجویی اولیه منکر تعلق اموال به خود شد. ولی با دعوت از مالک مغازه مکانیکی، وی اموال مسروقه را شناسایی نمود و گفت: «این اموال متعلق به مغازه‌ام می‌باشد. چند روز پیش این اموال که حدود چهل میلیون تومان است به سرقت رفته است و پرونده وی در حال پیگیری است».

تحویل به مراجع

این مقام انتظامی گفت: متهمین به همراه اموال مسروقه برای سیر مراحل قانونی، تحویل مرجع قضایی شدند.

منصوری در پایان خاطر نشان کرد: شهروندان می توانند با دقت در استخدام شاگرد از وقوع سرقت های مشابه سرقت در مکانیکی جلوگیری کنند. صاحبان مغازه بهتر است ضمن احراز مدارک هویتی کارگر، از وی برگ سلامت جسمانی و برگ سوء پیشینه اخذ و پس از معرفی معرف، نسبت به تنظیم قرارداد و شروع به کار وی اقدام کنند.

منبع : روزامه
 

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی به قتل دوستش اعتراف کرد سارق مغازه لباس فروشی در خیابان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *