سرخط خبرها
خانه > اخبار > اخبار سرقت > سرقت فروشگاه تایلند
ترخیص کالا از گمرک
سرقت فروشگاه تایلند
سرقت فروشگاه تایلند

سرقت فروشگاه تایلند

بار دیگر سرقت مسلحانه از فروشگاه ۷-Eleven در تایلند خبر ساز شد. این سرقت فروشگاه تایلند در خیابان Bangphli در شهر Samut Prakan یا همان  ساموت پارکان تایلند رخ داد. دولت تایلند بر سر همین مسائل است که تصمیم به تنبیه کسانی می گیرد که خبر از تایلند ارسال می کنند. بخوانید.

اقدام سارق

سارق سلاح بر دست وارد این فروشگاه شده و سپس پرسنل را از ترس زمین گیر کرده و در حدود ۳۶۰۰ بت اقدام به سرقت فروشگاه تایلند کرده است. ۳۶۰۰ مبلغ قابل توجهی نیست و به پول الان ایران در حدود ۴۰۰.۰۰۰ تومان می شود ولی تصور کنید که سارق برای سرقت فروشگاه تایلند اسلحه کشیده باشد و در اثر مقاومت یا هر چیز دیگری اقدام به شلیک و کشتن یک انسان بکند که در تایلند بارها و بارها رخ داده است. به طور مثال ببینید.

امنیت در تایلند

وضعیت امنیت و وضعیت معیشت در تایلند اسف بار شده است و از سوی دیگر اعتیاد و سرقت فروشگاه در تایلند شدیدا بالا گرفته است. شیوع استفاده از مواد مخدر و خصوصا یابا از یک سو و فقر فزاینده از سوی دیگر سبب شده است تا امنیت به کل از تایلند رخت ببندد. پلیس تایلند نیز که مسئول پیاده سازی امنیت می باشد در سطح پایین دست مشغول رشوه و در سطوح بالاتر نیز مشغول تاسیس فحشاخانه با استفاده از اغفال و تهدید کودکان زیر سن قانونی است.

پیشگیری

در تایلند خیلی مراقب خود باشید. این فروشگده ها در سراسر تایلند فعال بوده و ۲۴ ساعته باز هستند و این سرقت فروشگاه تایلند در ساعت حوالی ۴:۳۰ صبح صورت گرفته است. شب ها در تایلند در خیابان ها و مرکز و حتی فروشگاه های خلوت وارد نشوید چون ممکن است دچار دردسر گردید. در سفر به تایلند بیمه مسافرتی هرگز فراموش نشود.

اقدامات

در صورتی که ما یک دزدگیر فروشگاهی بدی خریداری کنیم و نتواند به خوبی از فروشگاه ما حفاظت به عمل اورد، ممکن است سرمایه زیادی را به یکباره از دست بدهیم و این برای فردی که سالیان سال کار کرده است تا سرمایه قابل توجهی را به دست بیاورد، بسیار سخت و تحمل آن شاید غیر ممکن شود. این اتفاق سبب می شود مشکلات زیادی به وجود اید. از جمله ای موارد می توان به کاهش سطوح امنیتی فروشگاه و از دست دادن مال و اموال و خسارت های زیاد مالی و همچنین خسارت های جانی دراثر اتفاقات ناگواری مانند دزدی اشاره نمود.

منبع : صدراگشت

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی به قتل دوستش اعتراف کرد سارق مغازه لباس فروشی در خیابان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *