سرخط خبرها
خانه > اخبار > اخبار سرقت > سرقت مغازه کرمان
ترخیص کالا از گمرک
سرقت مغازه کرمان
سرقت مغازه کرمان

سرقت مغازه کرمان

خبرگزاری میزان- رئیس پلیس آگاهی کرمان از دستگیری اعضای باند سه نفره با ۴۵ فقره سرقت مغازه کرمان خبر داد.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری میزان،سرهنگ یدالله حسن پور گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت مغازه کرمان پرونده هایی از کلانتری های شهر کرمان به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان ارجاع داده شد.

خبرگزاری میزان

وی بیان کرد: با انجام یکسری اقدامات فنی و اطلاعاتی و با توجه به شیوه و شگرد سرقت ها سر نخ هایی از سارقان سرقت مغازه کرمان بدست آمد.

وی افزود: از این رو کارآگاهان پلیس آگاهی در یک عملیات غافلگیرانه یکی از سارقان را دستگیر و در پی آن دو عضو دیگر باند نیزدستگیر شدند.

سرهنگ حسن پور با اشاره به اینکه دو نفر از متهمان مرد و یک نفر دیگر زن هستند،گفت: اعضای این باند سه نفره در بازجویی های فنی و تخصصی به ۴۵ فقره سرقت مغازه کرمان اعتراف کردند.

وی تصریح کرد: سارقان با استفاده از غفلت مالباختگان دست به سرقت وجه نقد، اشیاء قیمتی و مدارک هویتی از مغازه ها می زدند.

ادامه پرونده

حسن پور در ادامه با اشاره به کشف مقادیری از اموال مسروقه از مخفیگاه متهمان گفت: متهمان به همراه اموال کشف شده تحویل مقامات قضائی شدند.

سعی کنید جهت جلوگیری از سرقت مغازه و فروشگاه خود را مجهز به دزدگیر مغازه و گیت حفاظتی کنید.

شیوه کار گیت فروشگاهی به شکلیست که از ورود و خروج غیر مجاز جلوگیری می کند. هنگامیکه عملی خلاف سیستم تعبیه شده صورت بگیرد، اژیر دزدگیر مغازه بلند می شود و در واقع هشدار امنیتی به فروشنده و سایرین می دهد تا از سرقت احتمالی آنان را مطلع سازد.

هرکس نتواند از پس هزینه نصب دزدگیر فروشگاهی بربیاید قطعا با خسارت قابل توجهی روبرو خواهد شد. ممکن است با یک سرقت کل سرمایه و دارایی فرد از بین برود. در چنین مواردی اگر فروشگاه بیمه نباشد قطعا با مشکلات شدیدتری روبرو خواهیم بود.

منبع : روزامه

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی به قتل دوستش اعتراف کرد سارق مغازه لباس فروشی در خیابان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *