سرخط خبرها
خانه > اخبار > اخبار سرقت > سرقت کت پوست
ترخیص کالا از گمرک
سرقت کت پوست
سرقت کت پوست

سرقت کت پوست

مجرم هایی که با گرفتن عکس خودشان را لو دادند!

فوریه ی سال ۲۰۱۷ میلادی یک زن نیویورکی به اتهام سرقت کت پوست راسو به ارزش ۱۳ هزار دلار دستگیر شد. این اتفاق زمانی افتاد که او با پالتوی سرقتی عکس انداخته و آن را در اینستاگرام منتشر کرد. او که مسئول انبار در لباسفروشی moda operandi بود …

به گزارش جام نیوز، بسیاری از علاقه مندان به گرفتن عکس های سلفی قربانی تلاش های خود برای گرفتن عکس های خاص و متمایز می شوند، 

آنها این عکس ها را برای دوستان خود میفرستند و یا در صفحات اجتماعیشان منتشر می کنند. پدیده ی سلفی گرفتن عقل برخی از افراد را ربوده و تمام تلاش آنها گرفتن عکس های خاص با دوربین تلفن همراه هوشمند است. 

در این گزارش با تعدادی از افرادی آشنا خواهید شد که گرفتن سلفی راهشان را برای رفتن به زندان هموار کرده است. 

گرفتن عکس سلفی در هنگام رانندگی 

این مرد قصد داشت تا یک روز قبل از مراسم ازدواجش از آخرین روز مجردی خود عکس سلفی بیندازد و آن را در توییتر منتشر کند. او با انتشار این عکس از این که قرار بود ازدواج کند ابراز خوشحالی کرده بود. 

این عکس سلفی در هنگام رانندگی و با عینک آفتابی گرفته شده و تصویر جاده ای که در آن رانندگی میکرد بر روی عینک نقش بسته بود. یکی از از افسران پلیس این سلفی را در توییتر دید و برای او نوشت که چنین کاری خلاف قانون است و این بی انضباطی ممکن است به قیمت جان افراد بی گناه تمام شود. او این عکس را به مرکز پلیس ارسال کرد تا او را جریمه کنند و طبق قانون با او رفتار شود. این فرد حساب توییتر خود را بست اما پلیس هنوز درصدد مجازات او به خاطر این اهمال و بی قانونی است. 

عکس گرفتن با پالتوی سرقتی 

در فوریه ی سال ۲۰۱۷ میلادی یک زن نیویورکی به اتهام سرقت کت پوست راسو به ارزش ۱۳ هزار دلار دستگیر شد. این اتفاق زمانی افتاد که او با پالتوی سرقتی عکس گرفت و آن را در اینستاگرام منتشر کرد. او که مسئول انبار در لباس فروشی Moda Operandi بود، پس از اینکه مدیر فروشگاه عکس او را در اینستاگرام دید به اتهام سرقت دستگیر شد.

نتیجه گیری:

اگر در این انبار از گیت فروشگاهی که مخصوص انبارداری است استفاده می‌کردند این اتفاق پیش نمی‌آمد چون با نصب آن در جلوی درب یا خروج هر کالایی از جلوی درب اعلام می‌شد و مشخص می‌شد که این کالا کی و توسط چه کسی از انبار خارج شده است. با پیشرفت در علم می‌توانیم به راحتی از فروشگاه و انبار خود محافظت کنیم.

منبع: بازدید

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی

سارق مغازه لباس فروشی به قتل دوستش اعتراف کرد سارق مغازه لباس فروشی در خیابان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *