سرخط خبرها
خانه > دزدگير فروشگاهی > انواع دزدگیر فروشگاهی
ترخیص کالا از گمرک
انواع دزدگیر فروشگاهی
انواع دزدگیر فروشگاهی

انواع دزدگیر فروشگاهی

دزدگیر فروشگاهی دستگاهی است که در صورتی که از حریم آن تجاوز شود وکسی عبور کند، یا قفلی بریده شود صدا و الارم می دهد. انواع دزدگیر فروشگاهی می گوید که یک کار غیر معمول در حال انجام است.

از لحاظ ظاهر مدل های مختلفی از انواع دزگیر فروشگاهی در بازار وجود دارد اما باطن و ساختار تمام آن ها به یک شکل مشترک می باشد. در همه انواع دزدگیر فروشگاهی یک خط وجود دارد که مرز باز و بسته شدن حسگر آن ها می باشد. 

انواع دزدگیر فروشگاهی دارای کلید یا سوئیچ به صورتی هستند که از نزدیک یا از دور امکان کنترل ان ها وجود دارد. برای این کار کلیدی مخصوص تعبیه شده است. یک مدار به اسم شارژ باتری وجود دارد. در واقع این یک مدار است که وظیفه دارد در مواقع ضروری برق دستگاه را قطع کند.

برخی از دزدگیرهای فروشگاهی تلفن کننده خودکار دارند تا در زمان دستکاری شدن به صدا دربیاید.

جعبه دزدگیر

یک جعبه دزدگیر برای امنیت دستگاه تعبیه شده است. این جعبه به شکل یک کمد کوچک است. در روی آن دربی قرار داردکه باز و بسته می شود.  برای بیرون اوردن سیم ها از جعبه باید یک سوراخ ایجاد کرد. البته باید سیم ها را از یک لوله مانند از جنس پلاستیک عبور داد تا هم امنیت دزدگیر فروشگاهی بیشتر شود و هم همه سیم ها بدن درهم تنیدگی کنار هم قرار بگیرند و مرتب باشند.

می بایست دیودهایی که نوری هستند و روی مدار دزدگیر نصب شده اند، را از انجا خارج کنیم. بهتر است این دیودها روی جعبه دزدگیرانواع دزدگیر فروشگاهی نصب شوند و سپس به کمک سیمی به مدار دزدگیر وصل می گردد.

همچنین باید برای انتقال هوا و خنک شدن موتور دستگاه سوراخ هایی را در نظر گرفت.

معمولا انواع دزدگیر فروشگاهی در ابعاد مختلف ساخته میشود. زیرا کارایی هر سایز باهم فرق می کند و در مکان های خاصی استفاده می شود.

دزدگیر لباس

طرز کار دزدگیر لباس اما متفاوت است، ان ها در قسمت خروجی فروشگاه نصب می شوند. طریقه کارشان به شکلی است که به موارد غیر قانونی که کالا با برچسب از مغازه خارج شود، واکنش نشان می دهد.

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

دزدگیر فروشگاهی مدرن

دزدگیر فروشگاهی مدرن

دزدگیر فروشگاهی مدرن برای هر شرکت یا حتی منازل کاربرد دارد. کسانی که در منزل اقدام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *