سرخط خبرها
خانه > دزدگير فروشگاهی > خرید دزدگیر فروشگاهی
ترخیص کالا از گمرک
خرید دزدگیر فروشگاهی
خرید دزدگیر فروشگاهی

خرید دزدگیر فروشگاهی

خرید دزدگیر فروشگاهی در تمام کشورهای دنیا رواج دارد. زیرا هرجایی که فروشگاه یا مرکز خرید داشته باشد، نیازمند نصب دزدگیر فروشگاهی می باشد تا جلوی سرقت و دزدی در ان مکان گرفته شود.

به همین خاطر برای مراجعه به مراکز فروش گیت فروشگاهی یا دزدگیر فروشگاهی باید ابتدا تحقیقات لازم را انجام دهید و اطلاعات مورد نیازخرید را درنظر بگیرید.

خرید دزدگیر

برای خرید دزدگیر فروشگاهی به وب سایت ایمن اویژه مراجعه کنید و از لیست محصولات گیت حفاظتی مورد نظر را انتخاب کرده و سپس به لیست خرید اضافه کنید. در صورتی که مشتری دائمی ما باشید، در اخر تخفیفی برایتان درنظر گرفته میشود.

انواع دزدگیر لباس برای این پدید امده است که از سرقت و بردن اجناستان از فروشگاه جلوگیری شود. در نتیجه اگر قدرت و عملکرد دزدگیر لباس وسیع نباشد، نمی تواند امنیت لازم را برای شما فراهم کند و قطعا در کنترل آن به مشکل می خورید. انوقت است که به بن بست خورده اید و پول و زمانتان را از دست داده اید.

جعبه دزدگیر

یک جعبه دزدگیر فروشگاهی برای امنیت دستگاه تعبیه شده است. این جعبه به شکل یک کمد کوچک است. در روی آن دربی قرار داردکه باز و بسته می شود.  برای بیرون اوردن سیم ها از جعبه باید یک سوراخ ایجاد کرد. البته باید سیم ها را از یک لوله مانند از جنس پلاستیک عبور داد تا هم امنیت گیت فروشگاهی بیشتر شود و هم همه سیم ها بدن درهم تنیدگی کنار هم قرار بگیرند و مرتب باشند.

می بایست دیودهایی که نوری هستند و روی مدار دزدگیر فروشگاهی نصب شده اند، را از انجا خارج کنیم. بهتر است این دیودها روی جعبه دزدگیر نصب شوند و سپس به کمک سیمی به مدار دزدگیر فروشگاهی وصل می گردد.

همچنین باید برای انتقال هوا و خنک شدن موتور دستگاه سوراخ هایی را در نظر گرفت.

طرز کار دزدگیر فروشگاهی لباس اما متفاوت است، ان ها در قسمت خروجی فروشگاه نصب می شوند. طریقه کارشان به شکلی است که به موارد غیر قانونی که کالا با برچسب از مغازه خارج شود، واکنش نشان می دهد.

 

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

دزدگیر فروشگاهی مدرن

دزدگیر فروشگاهی مدرن

دزدگیر فروشگاهی مدرن برای هر شرکت یا حتی منازل کاربرد دارد. کسانی که در منزل اقدام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *