سرخط خبرها
خانه > دزدگير فروشگاهی > دزدگیر امن
ترخیص کالا از گمرک
دزدگیر امن
دزدگیر امن

دزدگیر امن

دزدگیر فروشگاهی چیست؟

برای اینکه امنیت فروشگاه خود را تامین کنید و با خیال راحت بتوانید به کسب و کار خود رونق بدهید احتیاج به یکسری از ابزار آلات داریم که بتوانیم این روند را بهبود ببخشید. یکی از این روش‌ها می‌تواند به کار بردن دزدگیر امن فروشگاهی باشد.

دزدگیر فروشگاهی چه کاربردی دارد؟

کاربرد دزدگیر امن فروشگاهی این است که از خروج اجناس و یا کالا ممنوعه از فروشگاه را اطلاع رسانی می‌کند و باعث می‌شود امنیت در فروشگاه برقرار بشود.

دزدگیر فروشگاهی شامل بخش‌های خیلی محدودی هستند که با انجام دادن و وصل کردن این بخش‌ها به هم می‌توانیم یک دزدگیر فروشگاهی در فروشگاه خود داشته باشیم. کاربردهای مختلف یک نوع دزدگیر فروشگاهی برای این است که بیشتر با مشخصات و ویژگی های داخلی ان اشنا شوید.

دزدگیر فروشگاهی شامل چه چیزهایی است؟

این ابزار شامل لیبیل و یا تگ که به اجناس و یا کالا وصل می‌شود و گیت جلوی درب ورودی است که مشتری بعد از خرید مورد نظر باید به فروشنده مراجعه کنند تا فروشنده کدی را که به آن کالا منصوب کرده است با دستگاه مخصوص را جدا کند تا مشتری بتواند با خیال راحت از گیت عبور کند در غیر این صورت آلارم یا همان آژیر گیت به صدا در می‌آید.

دزدگیرامن در طرح‌ها و مدل‌های مختلفی طراحی و تولید شده‌اند هر طیف از اجناس مدل تگ و یا لیبیل مخصوص به خود را داراست که با کیفیت‌های مختلف وجود دارد.

برای انتخاب لیبل و گیت مورد نظر می‌توانید با توجه به اجناس خود مدل مناسب را انتخاب کنید. ضمنا با مراجعه به فروشگاه ایمن آویژه می‌توانید از تجربیات کادری مجرب در این زمینه استفاده کنید که چه نوع لیبیل و یا تگ و گیتی مناسب برای فروشگاه شما می‌باشد.


می‌توانید برای اطلاعات بیشتر با ایمن آویژه تماس حاصل نمایید.

«فروشگاه خود را به ایمن آویژه بسپارید»

 

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

خرید دزدگیر فروشگاهی

خرید دزدگیر فروشگاهی

خرید دزدگیر فروشگاهی در تمام کشورهای دنیا رواج دارد. زیرا هرجایی که فروشگاه یا مرکز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *