سرخط خبرها
خانه > دزدگير فروشگاهی > دزدگیر فروشگاهی لباس
ترخیص کالا از گمرک
دزدگیر فروشگاهی لباس
دزدگیر فروشگاهی لباس

دزدگیر فروشگاهی لباس

دزد را هنگام دزدی بگیرید امنیت مغازه و فروشگاه شما دزدگیر پوشاک

امروزه صنعت پوشاک با توجه به توسعه و وسعتی که دارد خواستار یک نیاز اساسی به نام دزدگیر فروشگاهی لباس است. البته باید این را در نظر بگیریم که هرچه یک مجموعه بزرگتر می‌شود آسیب پذیری آن هم بیشتر می‌شود. این موضوع مهم برای بازار کار هم قابل پیگیری و توجه است. لذا برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی باید کارهایی انجام داد که ما یک مورد را برای شما توصیف می‌کنیم. دزدی و برداشتن لباس بدون پرداختن پول در فروشگاه‌های پوشاک یک کار خیلی راحت برای کسانی است که هیچ راه حلی برای کسب درآمد خود ندارند و اگر بخواهیم با آنان مقابله کنیم به مشکلات زیادی می‌خوریم. بوتیک ها و فروشگاه های لباس برای جلوگیری از دزدی از دزدگیر فروشگاهی لباس استفاده می‌کنند همچنین تهیه و نصب دزدگیر فروشگاهی را یک امر جدی و مهم می‌دانند. زیرا با استفاده از این سیستم به میزان قابل توجهی جلوی ضرر و زیان‌هایی که از طریق کم شدن البسه وارد می‌شوند را می‌توان گرفت.

دسترسی سریع به عناوین
معرفی و دسته بندی دزدگیر فروشگاهی دزدگیر فروشگاهی EM دزدگیر فروشگاهی RF دزدگیر فروشگاهی AM

دزدگیر لباس

دزدگیر فروشگاهی مناسب برای همه اجناس است اما دزدگیر لباس بیشترین طرفدار را از سوی مراکز فروش لباس و پوشاک دارد و شرکت‌های تولید کننده دزدگیر فروشگاهی هم امکانات قابل استفاده زیادی برای لباس (مانتو، شلوار، پیراهن و تی‌شرت) فراهم کردند. طبق نظر سنجی ما از فروشگاه‌ها اکثراً از این محصول راضی بوده و از خریدشان خرسند بودند.

معرفی و دسته بندی دزدگیر فروشگاهی

به تعیین کردن توانایی‌های کالا بر حسب سطح کاربر و امکانات را، ارزیابی و تفکیک کاربردی می‌گویند که ما می‌خواهیم سه مدل دزدگیر فروشگاهی را برای شما معرفی کنیم که عبارتند از:

  1. EMدزدگیر
  2. دزدگیر RF
  3. دزدگیر AM

دزدگیر فروشگاهی EM

این محصول نسبت به دو مدل دیگر دزدگیر فروشگاهی دارای کیفیت بیسار بالایی نیست و از این جهت طرفدار زیادی بسوی خود جذب نکرده است. از دیگر امکانات این کالا باید ذکر کنیم که دارای فرکانس کم (بین ۳ تا ۹ کیلوهرتز) می‌باشد. این سیستم حتماً باید بر روی دو پایه نصب شود. برد آنتن‌های این سیستم تا ۸۰ سانتی‌متر می‌باشد. مزیت‌های این سیستم از جمله کوچک بودن حجم و سایز لیبل آن باعث کاربردهای بخصوصی شده مانند حفاظت از طلا و جواهرات.

دزدگیر فروشگاهی RF

با توجه به نامش این سیستم برای ارسال فرکانس های خود از فرکانس‌های رادیویی کمک می‌گیرد. دارای فرکانس (۸٫۱ مگاهرتز) است که تقریباً ۱۰ برابر دزدگیر فروشگاهی EM  قدرت دارد. برد آنتن‌هایش بالا می‌باشد. استفاده و کاربرد آن برای محافظت از ظروف شیشه‌ای که محتوای درونش از مایعات است مانند شیشه عطر و با توجه به امکاناتش محبوبیت خاصی میان مشتریان دزدگیر فروشگاهی دارد.

دزدگیر فروشگاهی AM

این محصول برای کار ما که فروشگاه لباس می باشد مناسب است. مشخصات این دزدگیر به شرح زیر است:

  • دارای فرکانس ۸۵ کیلوهرتز
  • پوشش منطقه وسیع با استفاده از سنسور هایش
  • دقیق بود در شناخت تگ ها در تصاویر و زوایای مختلف
  • دارای شهرت و محبوبیت بسیار بالایی نسبت به دو محصول دیگر

دزدگیر فروشگاهیAM  سیستمی مناسب برای محافظت از لباس و پوشش فروشگاه از لحاظ امنیتی می‌باشد. تگ‌های مورد استفاده برای البسه تگ های صدفی می‌باشند که با توجه به ظاهر زیبایشان دارای امکانات زیادی هستند. و اگر می‌خواهید فروشگاه خود را با آرامش و خیال راحت اداره کنید حتماً یک سیستم دزدگیر فروشگاهی برای فروشگاه خود تهیه کنید.

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

خرید دزدگیر فروشگاهی

خرید دزدگیر فروشگاهی

خرید دزدگیر فروشگاهی در تمام کشورهای دنیا رواج دارد. زیرا هرجایی که فروشگاه یا مرکز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *