سرخط خبرها
خانه > دزدگير فروشگاهی > دزدگیر مغازه
ترخیص کالا از گمرک
دزدگیر مغازه
دزدگیر مغازه

دزدگیر مغازه

بلندگوی دزدگیر فروشگاهی

صدای بالا در دزدگیر مغازه یک مزیت به شمار می اید. به همین خاطر باید از بلندگوهای بوقی با صدای بلند در این دستگاه ها استفاده کرد. این نوع بلندگوها می بایست داخل جعبه فلزی قرار داد شوند و در جایی که دسترسی آن سخت باشد قرار دهند. 
دزدگیر مغازه  با لغت انگلیسی Electronic Article Surveillance به معنی ناظر الکترونیکی کالا است. برخی از دزدگیرهای مغازه تلفن کننده خودکار دارند تا در زمان دستکاری شدن به صدا دربیاید.

دزدگیر مغازه با نظارت روی حرکت ساکنین باعث می شود از ورود و خروج غیر مجاز جلوگیری شود. این قضیه جلوی خسارت های احتمالی و ممکن را خواهد گرفت و کار شما رشد خواهد داد. زیرا هرچه میزان سرقت از مغازه شما بیشتر شود، دارایی شما کمتر میشود.

معمولا در این نوع از دزدگیر مغازه سیستم های حرارتی هم قرار میدهند تا در صورت بالا رفتن دمای محیط الارم ان به صدا دربیاید. این سیستم به جلوگیری از اتش گرفتن فروشگاه کمک می کند.

خرید انواع دزدگیر فروشگاهی و گیت فروشگاهی

تمامی مغازه ها با تجهیز به موارد امنیتی ودفاعی باعث می شوند کارکنانشان نیز در رفاه و راحتی باشند.

زیرا اگر سرقتی رخ دهد ممکن است جان انها نیز به خطر بیفتد. به همین دلیل تمام کسانی که انجا کار می کنند، باید بیمه باشند تا در صورت بروز سرقت بتوان از عهده خسارات مالی یا جانی آنها برامد.

برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های درج شده زیر مقاله تماس بگیرید.

کارشناسان ما برای پاسخگویی به شما اماده خدمات رسانی هستند و هرانچه شما برای نصب دزدگیر مغازه برروی اجناستان یا در قسمت های ورودی و خروجی فروشگاهتان نیاز داشته باشید، ما برای شما اماده می کنیم.

طریقه همکاری با ما در وب سایت نوشته شده است و به راحتی می توانید با ما ارتباط برقرار کنید. راه های دسترسی و ارتباط با ما بسیار روشن است.

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

دزدگیر فروشگاهی مدرن

دزدگیر فروشگاهی مدرن

دزدگیر فروشگاهی مدرن برای هر شرکت یا حتی منازل کاربرد دارد. کسانی که در منزل اقدام …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *