سرخط خبرها
خانه > دزدگير فروشگاهی > معرفی دزدگیر فروشگاهی
ترخیص کالا از گمرک
معرفی دزدگیر فروشگاهی
معرفی دزدگیر فروشگاهی

معرفی دزدگیر فروشگاهی

دزدگیر فروشگاهی دستگاهی است که در صورتی که از حریم آن تجاوز شود وکسی عبور کند، یا قفلی بریده شود صدا و الارم می دهد و می گوید که یک کار غیر معمول در حال انجام است.

۱- مدل گیت فروشگاهی

از لحاظ ظاهر مدل های مختلفی از دزگیر فروشگاهی در بازار وجود دارد اما باطن و ساختار تمام آن ها به یک شکل مشترک می باشد. در همه دزدگیر ها یک خط وجود دارد که مرز باز و بسته شدن حسگر آن ها می باشد.
دزدگیرهای فروشگاهی دارای کلید یا سوئیچ به صورتی هستند که از نزدیک یا از دور امکان کنترل ان ها وجود دارد. برای این کار کلیدی مخصوص تعبیه شده است. یک مدار به اسم شارژ باتری وجود دارد. در واقع این یک مدار است که وظیفه دارد در مواقع ضروری برق دستگاه را قطع کند.
برخی از دزدگیرهای فروشگاهی تلفن کننده خودکار دارند تا در زمان دستکاری شدن به صدا دربیاید.

۲- جعبه دزدگیر

یک جعبه دزدگیر برای امنیت دستگاه تعبیه شده است. این جعبه به شکل یک کمد کوچک است. در روی آن دربی قرار داردکه باز و بسته می شود.  برای بیرون اوردن سیم ها از جعبه باید یک سوراخ ایجاد کرد. البته باید سیم ها را از یک لوله مانند از جنس پلاستیک عبور داد تا هم امنیت دزدگیر فروشگاهی بیشتر شود و هم همه سیم ها بدن درهم تنیدگی کنار هم قرار بگیرند و مرتب باشند.
می بایست دیودهایی که نوری هستند و روی مدار دزدگیر نصب شده اند، را از انجا خارج کنیم. بهتر است این دیودها روی جعبه دزدگیر نصب شوند و سپس به کمک سیمی به مدار دزدگیر وصل می گردد.
همچنین باید برای انتقال هوا و خنک شدن موتور دستگاه سوراخ هایی را در نظر گرفت.
طرز کار دزدگیر لباس اما متفاوت است، ان ها در قسمت خروجی فروشگاه نصب می شوند. طریقه کارشان به شکلی است که به موارد غیر قانونی که کالا با برچسب از مغازه خارج شود، واکنش نشان می دهد.

۳- بلندگوی دزدگیر

صدای بالا در دزدگیر های فروشگاهی یک مزیت به شمار می اید. به همین خاطر باید از بلندگوهای بوقی با صدای بلند در این دستگاه ها استفاده کرد. این نوع بلندگوها می بایست داخل جعبه فلزی قرار داد شوند و در جایی که دسترسی آن سخت باشد قرار دهند.

دزدگیر فروشگاهی  با لغت انگلیسی Electronic Article Surveillance به معنی ناظر الکترونیکی کالا است. دزدگیر با نظارت روی حرکت ساکنین باعث می‌شود از ورود و خروج غیر مجاز جلوگیری شود. این قضیه جلوی خسارت های احتمالی و ممکن را خواهد گرفت و کار شما رشد خواهد داد. زیرا هرچه میزان سرقت از فروشگاه شما بیشتر شود، دارایی شما کمتر می‌شود.
معمولا در این نوع از دزدگیر فروشگاهی سیستم های حرارتی هم قرار میدهند تا در صورت بالا رفتن دمای محیط الارم ان به صدا دربیاید. این سیستم به جلوگیری از اتش گرفتن فروشگاه کمک می‌کند.
تمامی فروشگاه ها با تجهیز به موارد امنیتی ودفاعی باعث می شوند کارکنانشان نیز در رفاه و راحتی باشند. زیرا اگر سرقتی رخ دهد ممکن است جان انها نیز به خطر بیفتد. به همین دلیل تمام کسانی که انجا کار می‌کنند، باید بیمه باشند تا در صورت بروز سرقت بتوان از عهده خسارات مالی یا جانی آنها برآمد. برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های درج شده زیر مقاله تماس بگیرید.
کارشناسان ما برای پاسخگویی به شما اماده خدمات رسانی هستند و هرانچه شما برای نصب دزدگیر برروی اجناستان یا در قسمت های ورودی و خروجی فروشگاهتان نیاز داشته باشید، ما برای شما اماده می کنیم.
طریقه همکاری با ما در وب سایت نوشته شده است و به راحتی می توانید با ما ارتباط برقرار کنید. از لینک تماس با ما استفاده کنید.

همچنين اين موارد را بررسي كنيد

خرید دزدگیر فروشگاهی

خرید دزدگیر فروشگاهی

خرید دزدگیر فروشگاهی در تمام کشورهای دنیا رواج دارد. زیرا هرجایی که فروشگاه یا مرکز …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *