X
    Categories: مقالات

تاثیر گیت فروشگاهی

تاثیر گیت فروشگاهی

تاثیر گیت فروشگاهی بر فروشگاههای زنجیره ای

در جهان امروز که یکی از مهمترین قابلیت‌های رقابتی فروشگاههای زنجیره‌ای قیمت فروش پایین می‌باشد گیت  فروشگاهی می‌توانند کمک مهمی برای پایین آوردن قیمت فروش و بالا بردن حاشیه فروش انجام دهد زیرا یک فروشگاه زنجیره‌ای باتوجه به قیمت خرید و هزینه‌های سربار قیمت فروش خود را مشخص می‌کند یکی از مهمترین بخشهای هزینه سربار حقوق پرسنل وکسری‌ها فروشگاه می‌باشد.

تاثیر گیت فروشگاهی در مورد حقوق پرسنل

بودن گیت‌های ضدسرقت باعث می‌شود که فروشگاههای زنجیره‌ای پرسنل کنترل استخدام کنند (برای کنترل) باعث پایین آمدن هزینه‌های مریوط به حقوق و بیمه پرسنل شود و باعث کم شدن هزینه‌ها می‌شود که تاثیر گیت فروشگاهی تاثیر مستقیم برروی پایین آمدن قیمت تمام شده کالا می‌شود.

کسری‌ها فروشگاه شامل دو بخش می شود.

  1. بخش اول اشتباه صندوق‌دارها
  2. بخش دوم برداشتن اجناس توسط مشتریان از فروشگاه

بخش اول اشتباه صندوق‌دارها

دیده شده که صندوق‌دارها به علت کار زیاد یا عدم تمرکز کافی بعضی اجناس را ثبت نمی‌کنند و این کار باعث می‌شود که این اجناس در فاکتور خریدار ثبت نشود و پول آنها پرداخت نمی‌شود و دوم اینکه جنس از فروشگاه خارج می‌شود بدون اینکه از موجودی فروشگاه کسر شود وجود گیت فروشگاهی مانع این اشتباه می‌شود زیرا لیبل یا تگ آن جنس خنثی نشده یا پرداخت نشده باعث آلارم می‌شود و متصدی صندوق متوجه اشتباه خود شده و آن را تصحیح می‌کند و باعث کمتر شدن هزینه‌ها می‌شود.

در ضمن بودن گیت فروشگاهی باعث می‌شود در فروشگاهای زنجیره‌ای باعث می‌شود که جنس کاملا در اختیار مشتری باشه و مشتری با فراغ بال آنرا انتخاب کند و انواع مختلف را تست کند تا با خریدی مطمئن و با خیال راحت خرید کنند که همین باعث می شود مشتری فروشگاهی را انتخاب کنند که آسوده‌تر بتوانند خرید کنند و اجناس خود را انتخاب کند.

بخش دوم برداشتن مشتریان

یکی از بیشترین هزینه‌های که به فروشگاه و فروشگاه زنجیره‌ای در دنیای امروز تحمیل می‌شود هزینه برداشتن مشتریان می‌باشد تحقیقات  نشان داده که حضور فیزیکی گیت تا۹۰ درصد دزدی فروشگاههای زنجیره‌ای را کاهش می‌دهد. زیرا اثر روانی بسیار زیادی بر مشتریانی دارد که قصد برداشتن جنس از فروشگاه دارند معمولا همچنین مشتریانی فروشگاههای را انتخاب می‌کنند که گیت فروشگاهی ندارند چون داشتن گیت فروشگاهی احتمال ریسک این کار را بسیار بالا می‌برد و ممکن است باعث مشخص شدن و….

گیت فروشگاهی در دنیایی امروز یک پرسنل هوشمند می‌باشد که در طول ۲۴ ساعت آماده باش و بدون هیچ خستگی که این خستگی باعث اشتباه و خطا درکار خودش بشه همیشه آماده به خدمت به فروشگاه می باشد.

در دنیای امروز گیت فروشگاهی و سیستم‌های حفاظتی لازمه مجموعه‌های بزرگ می‌باشد چون نظارت به صورت سنتی وسابق تقریبا محال می‌باشد و همراه با خطایی زیاد همراه می باشد.

گیت‌های فروشگاهی جدید با دقت بالا و حداقل خطا و قابلیت نصب در کنار هم به صورت سری در کنار و در کنار صندوق‌های (مانند فروشگاه رفاه شعبه شیان )

امروزه بزرگترین و موفق‌ترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای دنیا دارای گیت فروشگاهی می‌باشند وگیت فروشگاهی را دوست و یاور خود می‌دادند و شریک و امانت‌دار خود در رشد و توسعه.

منبع: BNBGATE

admin: